O nás

Profil společnosti

Firma Ortotechnika a.s. v roce 2015 vystřídala firmu Ortopedické pomůcky s.r.o vzniklou v roce 1994 jako první nestátní zdravotní zařízení v oboru. Od samého začátku byla základem výroba ortopedických vybavení a postupem času se sortiment rozšířil i na sériové pomůcky. I nová firma pro Vás poskytuje komplexní služby v oblasti ortopedické protetiky a to nejen ve svém sídle, ale i na detašovaných pracovištích, které jsou úzce spjaty s klinickou praxí.

Vysoký standard poskytovaných služeb zajišťují kvalifikovaní pracovníci v oboru, kterých má firma dostatek a to díky tomu, že se od samého začátku podílí na výuce odborníků, jak na středoškolské, tak i na vysokoškolské úrovni. V sídle naší firmy najdete i jediné profesní sdružení ortopedických protetiků s celostátní působností. Podílíme se rovněž na publikační činnosti a ve spojení s Universitou Karlovou pomáháme vyvíjet vybavení pro handicapované sportovce.

Mezi další služby patří široká podpora při výběru a používání pomůcek realizovaná v podobě zácviku s užíváním a údržbou protetických výrobků. Samozřejmostí je zpracování materiálů pomocí nejnovějších technologií a důraz na individuálně zhotovované části podle jednotlivých postižení. Poskytujeme rovněž dokonalý servis všech našich výrobků. Výrobky jsou hrazeny z prostředků zdravotních pojišťoven.